KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13746065
nr 1374 6065
Nikolai Lehto
(1905-1994)
Blandteknik, Nikolai Lehto (1905-1994), Signerad, daterad -48. Motivet: 32x24 cm
Nikolai Lehto, född 1905, död 1994, målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:30:29
25/1 20:24:44